MOMENTS NO2 /WYWIAD/


2016-02-23 04

To niby nic, a jednak tak wiele. To przecież poświęcony dla mnie czas, to zainteresowanie, zaangażowanie.

Jestem wymagająca. Blog oraz instagram to portfolio moich umiejętności, kreatywności i miłości do wykonywanej pracy. Czasem dorzucę tu coś ‘spoza karty’, gdzie mogę wyrazić własne zdanie, czy przedstawić dzieła warte uwagi. Nie będę kolejnym niemym, marketingowym bilboardem. To ja tu decyduję. Nie sprzedaję, a dzielę się pięknem życia, wartościowymi słowami, kunsztem pracy rąk ludzkich i tymi produktami z serca, tymi wycinkami naszych dusz.

Dlaczego więc wcześniejsze propozycje odrzucałam, a tej się podjęłam?

Nie wiem.

Poczułam to coś. Może sam fakt, że Julia napisała do mnie w tym momencie, gdy w duchu krzyczałam Boże, daj mi jakikolwiek znak, że robię to, co powinnam. Może to ta gazeta, która pokazuje młodych ludzi pełnych zaangażowania, radości i otwartości. A może to słowa Julii, która tak ciepło, bez zbędnej sztampowości i pompatyczności wyznała, że obserwuje mnie już od jakiegoś czasu, widzi mnie u nich na stronie.

Nie myliłam się, ponieważ z Julką rozmawiałam jak z najlepszą koleżanką, którą spotykam po latach oraz opowiadam jej o swojej rozwijającej się miłości do jedzenia. Było sporo śmiechu, szczególnie przy fragmentach kartaczy, cukru i kalorii. Czułam się swobodnie. Czułam się sobą.

Gdy pokazałam swojej najbliższej osobie wywiad przedpremierowy, stwierdziła: ‚autentycznie było’. Fajnie.  Dziś znajomi z rodziną wypowiedzieli te same słowa. Typowa Ola. Nic więcej.

Lekkie, ale niepozbawione treści.

Zapraszam!

8 replies to “MOMENTS NO2 /WYWIAD/

    1. na pewno White Plate, dziewczyny z Burczy mi w brzuchu, Cukrowa Wróżka, Brunetka w kuchni, Filozofia Smaku, Qmam Kaszę, Waniliowa Chmurka, Magazyn Kuchenny, Maszu Blog i Przegryzam

      Polubienie

Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star