#October15, SIMPLE PLEASURES


fdy

Nie posiadam profilu na tumblru, a swoje inspiracje rozrzucam gdzie popadnie. Postanowiłam dzielić się z Wami – moimi czytelnikami, swoimi ulubionymi zdjęciami, właśnie tutaj, w tym miejscu. Cały pierwszy rząd to fotografie prosto z Instagrama mojej siostry, przyjaciółki (@kozlowskam). Swój pobyt w polskich górach zaznaczyła magicznymi zdjęciami (nie od dziś wiadomo, że kocham górski krajobraz, także mam wielką pożywkę!). Trzecie zdjęcie w tym rzędzie to wspomnienie majówki 2014 (te blond włosy na tle kuchni to nikt inny jak właścicielka bloga).

źródła zdjęć: 4.@justyna_zdunczyk 5.@mrrmillares 6.@zmokotova

…i coś mojego:

nastu

 • Przepiękny film. Aż żałuję, że trafiłam na niego tak późno. Jestem w stanie oglądać go kilkanaście razy pod rząd. 3 minuty przepełnione ogromem emocji, których nie da się nie zauważyć, chociażby przez drżący głos Karoliny. Wzruszam się za każdym razem, gdy wspomina o Polsce i swoim mężu. Piekielnie dobry autoportret.
 • dobrze, że są jeszcze tak trzeźwo myślące osoby jak doDo
 • tak brzmi jesień dla BLADOSFERY
 • lubię tego typu posty, zachęcają mnie do zastanowienia się nad swoim życiem, planami i nowymi wyzwaniami
 • post o związkach na odległość (i *moim zdaniem* nie tylko!); w 100% zgadzam się z autorką (a ona wie, co pisze, ponieważ ma niemałe doświadczenie)
 • jesienne słońce:

light

et1. burgery soczewicowo-dyniowe (przepis na instagramie w komentarzu pod zdjęciem) 2. i 4. dwa sposoby na wykorzystanie wcześniejszych burgerów 3. ulubione spodnie i czekolada 5. domowy syrop korzenno-dyniowy

9 replies to “#October15, SIMPLE PLEASURES

 1. Olu, niezmiernie miło mi, że o mnie tutaj wspomniałaś. To wiele dla mnie znaczy, jeszcze w tak dobrym towarzystwie. Dziękuję! Też nie widziałam filmu Karoliny, ale bardzo mnie wzruszył. Zastanawiam się, czy też nie nagrać czegoś takiego. Ciekawe, jakby wyglądał taki film za parę lat.
  Masz cudowne włosy, wyglądają na bardzo zadbane <3

  Polubienie

   1. Niestety moje urodziny już minęły, a z tego co się zorientowałam idea jest taka, żeby nagrywać właśnie w ten dzień :C Takie piękne włosy to skarb, a to, że bezproblemowe to już w ogóle! <3

    Polubienie

Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star